Milyen tablettákat inni a látáshoz

A Coldrex tabletta fokozott elővigyázatossággal alkalmazható Beszéljen orvosával, ha a felsoroltak bármelyike igaz Önre.
A kezelés ideje alatt alkalmazott egyéb gyógyszerek Ne alkalmazza a Coldrex tablettát - egyéb paracetamol-tartalmú, vagy a megfázás és influenza kezelésére szolgáló más készítményekkel együtt. Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is. A Coldrex tabletta egyidejű alkalmazása bizonyos ételekkel vagy italokkal Ez a készítmény koffeint tartalmaz.
- Bila-Git - Betegtájékoztató
- Megakadályozza az öregedés korai jeleit Csökkenti az arcbőr érdességét Növeli a bőrben lévő kollagén mennyiségét Megakadályozza a kollagén lebontását Növeli a termelt prokollagén mennyiségét Egy kettős vak vizsgálatban 69 nő kapott 2,5 g vagy 5,0 g kollagén-kiegészítőt vagy placebót naponta egyszer 8 héten keresztül.
A készítmény szedése alatt kerülje a magas koffein tartalmú italok kávé, tea és egyes üdítőitalok egyidejű fogyasztását. Terhesség és szoptatás Terhesség, és szoptatás ideje alatt ne szedje a készítményt.
A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek kezeléséhez szükséges képességekre A Coldrex tabletta szédülést okozhat, ebben az esetben a járművezetés és balesetveszélyes munka végzése nem javasolt!
Milyen tablettákat inni a látáshoz információk a Coldrex tabletta egyes összetevőiről Segédanyagként Sunset Yellow festéket E tartalmaz, amely allergiás reakciókat okozhat. Szájon át történő alkalmazásra.
A tablettákat vízzel nyelje le. A készítmény szokásos adagja: Felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb gyermekek számára: óránként tabletta.
Három napnál tovább orvosi felügyelet nélkül ne szedje! Ne lépje túl az előírt adagot!
Ajándék választás
Egy hétnél tovább ne alkalmazza ezt a gyógyszert! Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét.
Kinek ajánlott Almaecetet fogyasztania és hogyan?
Keresse fel kezelőorvosát, ha tünetei egy hét múlva sem enyhülnek és hagyja abba a Coldrex tabletta szedését. Ha az előírtnál több Coldrex tablettát vett be Ne vegyen be többet az előírt adagnál!
CATAFLAM DOLO 25 mg bevont tabletta
Ha az előírtnál több Coldrex tablettát vett be, forduljon mihamarabb orvoshoz még akkor is, ha nem érzi rosszul magát. Ha valaki túl sok paracetamolt vett be, fennál a veszélye egy későbbi májkárosodás kialakulásának.
Ha elfelejtette bevenni a Coldrex tablettát Ne vegyen látás mínusz 8-9 dupla adagot az elfelejtett tabletta pótlására.
Milyen tablettákat inni a látáshoz jelen szakaszban a mellékhatásokat az előfordulásuk becsült gyakoriságával együtt adjuk meg. Erre a célra a következő gyakorisági kategóriákat és megnevezéseket használjuk: Nagyon gyakori: ből több mint 1 személynél fordul elő Gyakori: ból 1-nél több, de ből 1-nél kevesebb személynél fordul elő Nem gyakori: ből 1-nél több, de ból 1-nél kevesebb személynél fordul elő Ritka: ből 1-nél kevesebb személynél fordul elő Nagyon ritka: 10 ből 1-nél kevesebb személynél fordul elő Gyakorisága nem ismert: a rendelkezésre álló adatok alapján nem becsülhető meg Az alábbi gyakori mellékhatások fordulhatnak elő: - fejfájás.